ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
![](https://1.bp.blogspot.com/-fQuYck7Gta4/UWPJNO6gT3I/AAAAAAAA3Qg/D4S9ry-Kpok/s320/%CE%B1%CF%86%CF%84%CF%80%CE%B1.jpg)
Θα χαρούμε να μοιραστούμε μαζί σας το απόγευμα της Τετάρτης 10 Απριλίου 2013 και ώρα 18:00 στην αίθουσα δεξιώσεων “ΚΤΗΜΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ” στο Καλοχώρι Αλεξάνδρειας.
Για τη διασκέδασή μας θα φροντίσουν:
Στο Ελαφρολαϊκό πρόγραμμα ο Ιωάννης Ασεκίδης, στο παραδοσιακό πρόγραμμα ο Θύμιος Γκογκίδης (Θρακιώτικα), στο ποντιακό πρόγραμμα οι : Νικολαϊδης Στάθης(τραγούδι), Κώστας Ζώης (νταούλι), Δημήτρης Ξενιτόπουλος (λύρα), στους Ζουρνάδες οι : Θωμάς Μυλωνάς (ζουρνάς), Γιώργος Μυλωνάς (νταούλι), Γιώργος Αρβανίτης (ζουρνάς)
Τιμή πρόσκλησης 5 ευρώ.
Τα έσοδα θα διατεθούν για τη στήριξη του Κέντρου “ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΑΝΟΙΞΗΣ”.
Το Δ.Σ. ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ & Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ