Χαμός έγινε το πρωί σήμερα στην Αθήνα, αφού υπήρξαν μεγάλα “κολλήματα”
![](https://4.bp.blogspot.com/_7u6pg4EMmVw/TN0ZPw6RnDI/AAAAAAAAE5Q/sY9jXLWmn58/s400/eko04.jpg)
Το πρόβλημα στη λειτουργία εντοπίζεται στη συντήρηση του συστήματος, την οποία είχε αναλάβει γνωστή εταιρία για την οποία “τρέχει” την εποχή αυτή έρευνα στο Κοινοβούλιο. Η σύμβαση συντήρησης έληξε, οπότε τώρα ψάχνουν να βρουν τον αντικαταστάτη (και με δεδομένο τον τρόπο λειτουργίας της εταιρίας, η οποία χρησιμοποιούσε συχνά ασύμβατα με άλλες εταιρίες συστήματα και ανταλλακτικά, το πράγμα δεν φαίνεται να τελειώνει εύκολα).
Άντε να δούμε πόσο ακόμη θα την πληρώνει το κράτος και ο πολίτης αυτήν την εταιρία, αλλά και τους πολιτικούς που υπέγραφαν συμβάσεις.