![](https://2.bp.blogspot.com/_7u6pg4EMmVw/TSRY0Cx43MI/AAAAAAAAFnA/dwqn4sXDGe8/s1600/002.jpg)
Αυτό αναφέρει τοπικό – της περιοχής που έγινε το ..μοιραίο – blog, διευκρινίζοντας πως επρόκειτο για κόκκινα εσώρουχα. Αυτό που δεν μας γράφει, είναι η πλήρης περιγραφή, δηλαδή, αν ήταν δαντελωτά, ση-θρου, το μέγεθος κλπ κλπ.
Αν το ψάξουν λίγο ίσως και να βρουν και καμιά απόδειξη από σούπερ μάρκετ ή περίπτερο που να αποδεικνύει και την αγορά των άλλων – απαραίτητων πάντα – “εργαλείων” (μην πάει ο νους σας σε κάβουρες, κατσαβίδια ή τσιμούχες και υδρομετρητές, σε προφυλακτικά αναφέρομαι…). Φυσικά παίζει να έχουν περαστεί και τίποτε “έξοδα παράστασης”, αφού θα πρέπει να ήταν κορόϊδο όποιος τα έστειλε έτσι, χωρίς να υπάρχει και προοπτική για κανά show…