![](https://1.bp.blogspot.com/_7u6pg4EMmVw/TK1QhEINupI/AAAAAAAAEkc/ADJvHyHq8XA/s400/exit.gif)
Και μια που το έφερε η κουβέντα στους υποψηφίους, μια έκκληση: υποψήφιος
![](https://2.bp.blogspot.com/_7u6pg4EMmVw/TK1TwB-65TI/AAAAAAAAEkk/9EkSWrZc6Ss/s400/cats.jpg)
Η έκκληση: πλήρωσέ το και εσύ ρε αδερφέ, το έταξες το ρημάδι!!! Τόσα έξοδα το τελευταίο διάστημα, πλήρωσέ το γιατί τους βλέπω με …άγριες διαθέσεις πάνω από την κάλπη. Για να “θυμηθείς” το θέμα, σου βάζω την εικόνα στα δεξιά. Και για να κλείσω με τις υπενθυμίσεις: μετρούν και πολλούς ΣΤΑΥΡΟΥΣ (με μέγιστο τα 1.861 ψηφοδέλτια!).