![](https://3.bp.blogspot.com/_7u6pg4EMmVw/S_f_V-_e8QI/AAAAAAAACzY/TbPZYF_iUck/s400/clfinallogo.jpg)
στα καλά της βραδιάς πάντως πρέπει να “γραφεί” το γεγονός ότι το παιχνίδι μεταδίδεται από τη ΝΕΤ (στις 21:45) και όχι από το Mega. Όσο χάλια και να είναι η περιγραφή, ευτυχώς δεν θα “περιγράφει” ο Σωτηρακόπουλος. Πάντως αν θέλετε πραγματική εικόνα 16:9 συντονιστείτε στα ιταλικά SKYSPORTS 1 / high definition, RAI UNO, και στο γερμανικό SAT1 (όλα στον Hotbird). Αν ψάξετε και λιγάκι τις ρυθμίσεις του ήχου, θα έχετε και ήχο χωρίς περιγραφές. Μέσα στο γήπεδο δηλαδή!