![](https://3.bp.blogspot.com/-f1Qx4TXxwtY/ThReHo_62yI/AAAAAAAAHYY/3h2oN27PE5o/s200/cats.jpg)
Τα προϊόντα είναι: κατεψυγμένος κιμάς βοδινού κρέατος (σε κλειστή συσκευασία των 500 gr -2X250 gr- με την επωνυμία “Marvest”, με αριθμό παρτίδας L91185010 και ημερομηνία λήξης 6-11-2011) και κατεψυγμένα πικάντικα σουτζουκάκια, επίσης βοδινού κρέατος (σε κλειστή συσκευασία του ενός κιλού, επίσης με την ονομασία “Marvest”, με αριθμό παρτίδας L1 102 ΒΤ και ημερομηνία λήξης 8-11-2011).
Την άλλη περίπτωση – με τις διαφορές στις τιμές (που την είχαμε βρει από …σπόντα και είχαμε αναδείξει πέρυσι) την θυμάστε;
Ξεκάθαρα: δεν είναι θέμα τιμών ή του ότι η αλυσίδα είναι Γερμανική. Είναι καθαρά θέμα νοοτροπίας και μη μας περνάνε για βλάκες και …αμερικανάκια και μας πασάρουν ότι να ‘ ναι. Για θυμηθείτε τι είχαμε βρει τότε, ΕΔΩ
Ξεκάθαρα: δεν είναι θέμα τιμών ή του ότι η αλυσίδα είναι Γερμανική. Είναι καθαρά θέμα νοοτροπίας και μη μας περνάνε για βλάκες και …αμερικανάκια και μας πασάρουν ότι να ‘ ναι. Για θυμηθείτε τι είχαμε βρει τότε, ΕΔΩ