![](https://1.bp.blogspot.com/-d8U8-7ILa6U/T-2EcwQ28LI/AAAAAAAAPPs/bCcYy-HMxiA/s200/cats.jpg)
Αν υπάρχει ένας άνθρωπος που θα πρέπει να …δοξαστεί στην Ελλάδα αυτός είναι ο εφευρέτης του μηχανήματος που “βγάζει” τον αριθμό προτεραιότητας σε τράπεζες, υπηρεσίες κλπ κλπ.
Γιατί υπάρχουν και σημεία στα οποία τέτοιο μηχάνημα ΔΕΝ υπάρχει.
Και έρχεται ο …πισινός σου και σου κάθεται στο σβέρκο, παρότι εσύ εξυπηρετείσαι τη στιγμή εκείνη, γιατί έχει την εντύπωση πως αν κάτσει στο σβέρκο σου ή αν μπει μέσα στο γκισέ θα τελειώσει γρήγορα…!!!