Σε τουρνουά μίνι –βόλεϊ που πραγματοποιήθηκε στο δημοτικό πάρκο Λιτοχώρου συμμετείχε η ομάδα του ΓΑΣ Αλεξάνδρεια.
Το τουρνουά διοργάνωσαν ο ΑΣ Πάνθεον Λιτοχώρου και η Ένωση Σωματείων Πετοσφαίρισης Μακεδονίας (ΕΣΠΕΜ), υπό την αιγίδα του Δήμου Δίου-Ολύμπου και σε αυτό συμμετείχαν ομάδες από την Κεντρική Μακεδονία.
![](https://e-periskopisi.gr/wp-content/uploads/2022/06/gasvolley20220606-4.jpeg)
Όπως αναφέρει η ανακοίνωση του ΓΑΣ, ήταν μια «Μεγάλη γιορτή, πολύ βόλεϊ, αμέτρητοι αθλητές κι αθλήτριες, άφθονο παιχνίδι, χαμόγελα, συνεργασίες, διασκέδαση, χαρά … κι άλλα ατέλειωτα συναισθήματα…
![](https://e-periskopisi.gr/wp-content/uploads/2022/06/gasvolley20220606-3.jpeg)
Ότι ακριβώς ονειρευόμαστε…
Και μην ξεχνάτε…τα παιδιά αναζητούν την επιβράβευση αλλά και την στήριξη… εσείς να είστε εκεί και για τα δύο.
Γ.Α.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ πάντα ένα βήμα μπροστά…!»
![](https://e-periskopisi.gr/wp-content/uploads/2022/06/gasvolley20220606-2.jpeg)