![](https://1.bp.blogspot.com/_7u6pg4EMmVw/TImfMYY8nvI/AAAAAAAAEHE/Pm7SSRQfbhY/s400/fv.jpg)
Αδιέξοδο σε μια αγορά που δε μετράει ούτε δεκαετία ζωής! Ρε μήπως δεν είμαστε για τίποτε, παρά μόνο για να δημιουργούμε ελπίδες; Άνοιξε η αγορά και το μόνο που γίνεται είναι να δημιουργούνται εμπόδια από τα ίδια τα υπουργεία, όπως λέει στην ανακοίνωσή του ο Σύνδεσμος Εταιριών Φωτοβολταϊκών (διαβάστε ΕΔΩ την προχθεσινή ανακοίνωση).
Χαμός δηλαδή, σε μια αγορά που έχει πολύ χρήμα αλλά που είναι στριμωγμένη κάπου μεταξύ υπουργείων, ΔΕΗ, ΔΕΣΜΗΕ, ΡΑΕ κλπ κλπ.