Λόγω της “περίεργης” ώρας ίσως να μη σταθεί δυνατόν να μεταδώσουμε σήμερα ζωντανά τη συνέντευξη του Θαν. Τσιάπλα (υποψήφιου δήμαρχου Αλεξάνδρειας).
Μια προσπάθεια πάντως – μεγάλη είναι η αλήθεια, γιατί θα πρέπει να …κλωνοποιηθώ και να είμαι σε 2 μέρη ταυτόχρονα την ίδια περίπου ώρα – θα γίνει, για να είμαι συνεπής.
Οπότε, όσοι θέλετε να δείτε τη συνέντευξη, ρίξτε μια ματιά γύρω στις 18.30 στην “Περισκόπηση”, αν τα καταφέρω θα τη βγάλουμε στον ιντερνετικό αέρα σίγουρα.
![](https://1.bp.blogspot.com/_7u6pg4EMmVw/TJnsWq8TaVI/AAAAAAAAEUc/4OaATYc4h7g/s400/stream.jpg)