![](https://1.bp.blogspot.com/_7u6pg4EMmVw/TLkwnCAZsrI/AAAAAAAAEuU/XZHMQNWVSWE/s400/tempi_valley.jpg)
Όμως από πληροφόρηση πάμε καλά! Ο καθένας λέει το δικό του (αν δείτε 3 ιστοσελίδες και 5 εφημερίδες σήμερα το πρωί, θα δείτε 8 διαφορετικές εκδοχές του τι πρόκειται να γίνει). Αν είναι να πάτε προς εκεί πάρτε πρώτα ένα τηλέφωνο μην κάνετε τζάμπα χιλιόμετρα. Γιατί κάπου διάβασα πως παίζει και το ενδεχόμενο να κλείσει ο δρόμος για το Σ/Κ
Το τηλέφωνο της εταιρίας διαχείρισης του δρόμου είναι το
2410 741440η φωτό από την εφημερίδα “Αγγελιοφόρος”