![](https://2.bp.blogspot.com/_7u6pg4EMmVw/TPXOH9nPkVI/AAAAAAAAFLg/yUsrKziT1_4/s400/68997406_86baf89647.jpg)
Εδώ είναι, μας απειλεί καθημερινά.
Και δυστυχώς τα τελευταία χρόνια, που τα πράγματα γύρω από το sex έχουν απενοχοποιηθεί και απελευθερωθεί πλήρως, το AIDS έχει πάρει την ανηφόρα, αφού δεν προσέχουμε.
![](https://4.bp.blogspot.com/_7u6pg4EMmVw/TPXU858JGgI/AAAAAAAAFLw/AOzqkUB7pQ8/s400/arkas1.jpg)
Άσε που ενώ πλέον τα παιδιά ασχολούνται με το σπόρ από πολύ νωρίς (γύρω στα 15-16), έχουν ατονίσει καμπάνιες και ενημερώσεις στα σχολεία. Αντί να ενημερώσουμε για αυτό που σκοτώνει, εμείς το παίζουμε “μωρές παρθένες” και σεμνότυφοι!!!