Ο Δήμος Νάουσας ενημερώνει ότι λόγω της συμμετοχής εργαζομένων στην 24ωρη Γενική Πανελλαδική Πανεργατική Απεργία της Τετάρτης 6 Απριλίου 2022, στην οποία συμμετέχει και η ΠΟΕ-ΟΤΑ, η αποκομιδή των απορριμμάτων στις Τοπικές Κοινότητες Γιαννακοχωρίου, Ροδοχωρίου και Στενημάχου, θα πραγματοποιηθεί αύριο Τρίτη 5 Απριλίου και όχι την Τετάρτη 6 Απριλίου, όπως είχε προγραμματιστεί.
Κατηγορίες
Δήμος Νάουσας: αλλαγή στην ημέρα αποκομιδής απορριμμάτων λόγω της πανελλαδικής πανεργατικής απεργίας
![](https://e-periskopisi.gr/wp-content/uploads/2020/03/aporrimatoforo-dim-naoussa.jpg)