Και μετά την όμορφη Άντζελα ήρθε και η εντυπωσιακή Θεοδώρα.
![](https://1.bp.blogspot.com/_7u6pg4EMmVw/S_esL8ncRmI/AAAAAAAACzA/TYjj3yK1BcA/s400/tzakri-ger.jpg)
Σειρά λοιπόν, μετά την Άντζελα Γκερέκου, έχει η εκ Πέλλας ορμώμενη Θεοδώρα Τζάκρη, η οποία κατηγορείται ότι διόρισε το μισό της χωριό και το σόι της σε διάφορες υπηρεσίες. Η απάντηση της υφυπουργού ήταν άμεση με ανακοίνωσή της στην ιστοσελίδα της.
Το σίγουρο (από καθαρά αισθητικής άποψης) είναι πως – αν γίνει κάτι και φύγει και η Τζάκρη – στο τέλος η κυβέρνηση θα μείνει με τον …Πάγκαλο και το Νικητιάδη!