![](https://1.bp.blogspot.com/_7u6pg4EMmVw/SyJ6Rl-maZI/AAAAAAAABCM/MqQTPQ6t7Kc/s200/rulette.bmp)
Ο τύπος που οδηγούσε το αυτοκίνητο της φωτογραφίας στα δεξιά προφανώς τα μπέρδεψε λιγάκι τα πράγματα και αποφάσισε να να κάνει ακριβώς το ίδιο, ίσως γιατί περίμενε ακόμη 3 φίλους του για χριστουγεννιάτικα ψώνια. Οπότε το πάρκαρε “γωνία” ή “τετράδα” ή όπως αλλιώς το λένε.
Αν πατήσετε το σύνδεσμο (που θα σας οδηγήσει στο blog της Θεσσαλονίκης taxalia.blogspot.com) θα ΔΕΙΤΕ τις αντιδράσεις των υπολοίπων χρηστών του χώρου στάθμευσης-“παιχτών” στην ίδια ρουλέττα. Γιατί ο Έλληνας είναι αστείρευτος, δεν πα’ να ‘χει κρίσεις και προβλήματα…