Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία (Παρ. Ημαθίας): αποτελέσματα Μικρού Ευκλείδη

Χωρίς κατηγορία

Η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία, στο πλαίσιο του περιοδικού «Μικρός Ευκλείδης» που εκδίδει και υπό την αιγίδα του Υπουργείου Παιδείας, διοργάνωσε την Παρασκευή 5 Απριλίου 2013 τον 7ο Μαθητικό Διαγωνισμό στα Μαθηματικά «Παιχνίδι και Μαθηματικά» για μαθητές Δημοτικού.
Ο διαγωνισμός διεξήχθη στις αίθουσες των τμημάτων της Ε’ και ΣΤ’ τάξης των σχολείων που πήραν μέρος, υπό την επίβλεψη των δασκάλων τους.
Στον φετινό διαγωνισμό πήραν μέρος 97 τμήματα από 37 Δημοτικά Σχολεία της Ημαθίας και η συμμετοχή αυτή δείχνει και το μέγεθος της αποδοχής του διαγωνισμού από τους μαθητές.
Η Διοικούσα Επιτροπή του Παραρτήματος Ημαθίας της ΕΜΕ, ανακοινώνει σήμερα τα αποτελέσματα του διαγωνισμού, σύμφωνα με τα οποία διακρίθηκαν 416 μαθητές του Νομού μας.

Ο μεγάλος αριθμός των παιδιών που διακρίθηκαν δημιουργεί ελπίδες ότι και στο μέλλον πολλά παιδιά θα συνεχίσουν να μας προσφέρουν διακρίσεις και στις επόμενες τάξεις. Συγχαίρουμε όλους τους μαθητές που πήραν μέρος και καλούμε όσους διακρίθηκαν να πάρουν μέρος στην επόμενη φάση του διαγωνισμού, που θα γίνει φέτος για πρώτη φορά, το Σάββατο 18 Μαΐου.

Υπενθυμίζουμε ότι φέτος το Παράρτημα διοργανώνει και το 7οΠανελλήνιο Μαθηματικό Καλοκαιρινό Σχολείο στον Άγιο Νικόλαο Νάουσας από 4 ως 10 Αυγούστου. Καλούμε τους μαθητές που την επόμενη σχολική χρονιά θα φοιτούν σε Γυμνάσιο ή Λύκειο, να το παρακολουθήσουν. Οι εγγραφές έχουν αρχίσει. Για περισσότερες πληροφορίες μπορούν οι ενδιαφερόμενοι να επισκεφθούν τα γραφεία της ΕΜΕ Ημαθίας ή την ιστοσελίδα του Παραρτήματος στη διεύθυνση www.emeimathias.gr.
Οι επιτυχόντες μαθητές είναι:
Α/Α
ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ
1
ΑΡΓΥΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
2
ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
3
ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ ΜΑΡΙΑ 1ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
4
ΣΕΡΕΜΕΤΑΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
5
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
6
ΚΑΛΛΙΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
7
ΧΑΡΖΗΛΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
8
ΠΑΤΡΙΚΗΣ ΣΟΦΙΑ 1ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
9
ΣΑΡΡΗ ΣΕΒΑΣΤΗ 1ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
10
ΤΣΑΒΗ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
11
ΚΑNΑΚΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
12
ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 1ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
13
ΜΟΥΣΙΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
14
ΡΟΜΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
15
ΤΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
16
ΦΟΥΡΝΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
17
ΑΝΘΟΥΛΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
18
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΥΡΩΠΗ 2ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
19
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
20
ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 2ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
21
ΓΙΟΥΜΠΛΙΑΚΗΣ ΕΡΜΗΣ 2ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
22
ΠΑΝΤΑΖΗ ΡΑΝΙΑ 2ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
23
ΔΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
24
ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
25
ΤΖΙΜΑΡΑΚΑ ΛΕΝΑ 2ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
26
ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΙΟΥΛΙΑ 2ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
27
ΤΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
28
ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 3ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
29
ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
30
ΣΚΟΥΦΑ ΖΩΗ 3ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
31
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
32
ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 3ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
33
ΦΙΛΟΣΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 3ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
34
ΛΙΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
35
ΣΕΡΔΑΡΙΔΟΥ ΖΩΗ 3ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
36
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
37
ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 4ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
38
ΚΑΦΕΣ ΜΠΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 4ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
39
ΤΣΙΤΟΥΡΑ ΑΝΘΗ 4ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
40
ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΧΡΥΣΑ 4ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
41
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 4ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
42
ΜΟΥΣΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 4ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
43
ΠΕΛΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
44
ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 4ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
45
ΓΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
46
ΝΤΕΛΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
47
ΤΙΜΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 5ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
48
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 5ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
49
ΒΕΝΙΑΜΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 5ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
50
ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 5ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
51
ΓΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 5ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε3
52
ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 5ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε3
53
ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 5ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε3
54
ΓΚΟΥΝΤΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 5ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
55
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 5ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
56
ΣΑΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
57
ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 5ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
58
ΚΟΥΤΣΑΝΤΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 5ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
59
ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΚΩΝ/ΝΑ 5ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
60
ΓΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΝΤΙΑΝΑ 5ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ3
61
ΖΙΟΥΖΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ3
62
ΠΕΡΗΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 5ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ3
63
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 6ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
64
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΝΗ 6ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
65
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 6ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
66
ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
67
ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 6ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
68
ΠΡΑΤΣΟΥΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 6ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
69
ΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
70
ΤΣΙΛΗ ΕΛΕΝΗ 6ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
71
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ 6ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
72
ΕΥΦΗΜΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
73
ΚΟΥΤΣΑΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 6ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
74
ΟΡΔΟΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
75
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΑΝΘΙΑ 6ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
76
ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
77
ΧΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
78
ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 7ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
79
ΚΟΥΤΣΙΩΦΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
80
ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΑΝΘΙΑ 7ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
81
ΖΗΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 7ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
82
ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 7ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
83
ΠΑΠΠΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ 7ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
84
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 8ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
85
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 8ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
86
ΧΟΡΓΚΟΣ ΑΝΤΡΕΪ-ΔΗΜΗΤΡΙΕ 8ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
87
ΙΝΤΖΕΒΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
88
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
89
ΚΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
90
ΚΟΤΣΑΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
91
ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
92
ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
93
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
94
ΓΕΓΙΤΣΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
95
ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
96
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
97
ΠΑΤΡΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
98
ΣΑΚΑΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
99
ΤΖΙΜΠΟΥΛΑ ΑΡΙΑΔΝΗ 9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
100
ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ ΕΛΕΝΗ 9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
101
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
102
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
103
ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ 9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
104
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
105
ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
106
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
107
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
108
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
109
ΖΕΜΠΕΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
110
ΠΑΠΑΝΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
111
ΠΑΤΡΙΚΑΣ ΝΕΣΤΩΡ 9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
112
ΤΣΑΟΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
113
ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ 10ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
114
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 10ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
115
ΡΑΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
116
ΑΙΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
117
ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 10ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
118
ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
119
ΝΤΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 10ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
120
ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 10ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
121
ΤΣΙΤΑΚΗ ΠΑΓΩΝΑ 10ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
122
ΑΛΑΜΠΟΥΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
123
ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
124
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 10ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
125
ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
126
ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 10ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ3
127
ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 10ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ3
128
ΣΤΑΒΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 10ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ3
129
ΒΑΤΜΑΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 11ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
130
ΚΕΤΙΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 11ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
131
ΛΙΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 11ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
132
ΣΟΛΑΚΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 11ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
133
ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 11ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
134
ΓΑΛΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 11ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
135
ΜΠΕΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 11ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
136
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 12ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
137
ΖΟΥΓΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 12ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
138
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 12ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε1
139
ΣΤΑΝΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 12ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
140
ΤΖΩΡΤΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε2
141
ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 12ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε3
142
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 12ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε3
143
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΗ 12ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε3
144
ΚΑΤΣΚΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε3
145
ΜΠΑΤΣΙΟΥ ΔΑΦΝΗ-ΔΗΜΗΤΡΑ 12ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε3
146
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 12ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε3
147
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΝΙΚΗ 12ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε3
148
ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 12ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε3
149
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 12ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
150
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
151
ΑΛΙΑΤΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 12ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
152
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 12ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
153
ΝΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
154
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 13ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
155
ΔΕΛΑΝΤΩΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 13ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
156
ΣΕΪΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 13ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
157
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΛΥΔΙΑ 13ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
158
ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 13ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
159
ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
160
ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 13ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
161
ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
162
ΘΩΜΑ ΣΟΦΙΑ 13ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
163
ΚΙΟΣΓΙΑ ΕΜΙΛΙΟΣ 13ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
164
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 13ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
165
ΓΙΟΛΛΑ ΜΑΡΙΝΑ 13ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
166
ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 13ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
167
ΠΑΠΑΔΙΚΗ ΖΩΗ 13ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
168
ΠΙΛΙΣΤΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 13ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
169
ΣΑΜΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 13ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
170
ΤΣΟΛΑΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 13ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
171
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 14ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
172
ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 14ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
173
ΜΠΟΝΤΣΟΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 14ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
174
ΝΙΚΟΛΑΕΒ ΗΛΙΑΣ 14ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
175
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΠΗ 14ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
176
ΑΔΑΛΟΓΛΟΥ ΑΒΡΑΑΜ 14ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
177
ΚΕΒΡΕΚΙΔΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 14ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
178
ΣΟΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 14ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ1
179
ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 14ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
180
ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
181
ΤΣΟΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 14ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ2
182
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ 16ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
183
ΣΒΑΡΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 16ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
184
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 16ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
185
ΓΕΓΙΤΣΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 16ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
186
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 16ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
187
ΝΤΟΒΑ ΜΑΡΙΑ 16ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
188
ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΔ.ΕΚΠΑΙΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
189
ΔΑΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΙΔ.ΕΚΠΑΙΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
190
ΠΟΖΙΑΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΙΔ.ΕΚΠΑΙΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
191
ΦΥΚΑΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΔ.ΕΚΠΑΙΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ Ε
192
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΔ.ΕΚΠΑΙΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
193
ΒΟΡΓΙΑΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΔ.ΕΚΠΑΙΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
194
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΙΔ.ΕΚΠΑΙΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
195
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ ΙΔ.ΕΚΠΑΙΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤ
196
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ 1ο Δ.Σ.ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ
197
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 1ο Δ.Σ.ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ
198
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 1ο Δ.Σ.ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ
199
ΔΕΜΙΣΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 3ο Δ.Σ.ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ Ε1
200
ΚΙΟΣΓΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛ 3ο Δ.Σ.ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ Ε1
201
ΛΕΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο Δ.Σ.ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ Ε1
202
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3ο Δ.Σ.ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ Ε1
203
ΚΟΙΛΑΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο Δ.Σ.ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ1
204
ΣΙΑΡΚΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 3ο Δ.Σ.ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ1
205
ΤΣΙΝΑΦΟΡΝΙΩΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ 3ο Δ.Σ.ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ1
206
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 3ο Δ.Σ.ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ1
207
ΓΙΑΡΙΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Δ.Σ .ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ε
208
ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Δ.Σ .ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ε
209
ΚΩΤΣΙΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Δ.Σ .ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ε
210
ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Δ.Σ .ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤ
211
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΝΟΣ Δ.Σ .ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤ
212
ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δ.Σ .ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤ
213
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ.Σ.ΠΑΤΡΙΔΑΣ Ε
214
ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ.Σ.ΠΑΤΡΙΔΑΣ Ε
215
ΧΑΤΖΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ Δ.Σ.ΠΑΤΡΙΔΑΣ Ε
216
ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Δ.Σ.ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΣΤ
217
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Δ.Σ.ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΣΤ
218
ΤΖΙΜΠΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Δ.Σ.ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΣΤ
219
ΒΟΥΛΙΒΑΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ.Σ. ΡΙΖΩΜΑΤΩΝ-ΔΑΣΚΙΟΥ-ΣΦΗΚΙΑΣ Ε
220
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ.Σ. ΡΙΖΩΜΑΤΩΝ-ΔΑΣΚΙΟΥ-ΣΦΗΚΙΑΣ Ε
221
ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Δ.Σ. ΡΙΖΩΜΑΤΩΝ-ΔΑΣΚΙΟΥ-ΣΦΗΚΙΑΣ Ε
222
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Δ.Σ. ΡΙΖΩΜΑΤΩΝ-ΔΑΣΚΙΟΥ-ΣΦΗΚΙΑΣ ΣΤ
223
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δ.Σ. ΡΙΖΩΜΑΤΩΝ-ΔΑΣΚΙΟΥ-ΣΦΗΚΙΑΣ ΣΤ
224
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ Δ.Σ. ΡΙΖΩΜΑΤΩΝ-ΔΑΣΚΙΟΥ-ΣΦΗΚΙΑΣ ΣΤ
225
ΣΙΑΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ.Σ. ΡΙΖΩΜΑΤΩΝ-ΔΑΣΚΙΟΥ-ΣΦΗΚΙΑΣ ΣΤ
226
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ.Σ.ΣΤΑΥΡΟΥ Ε1
227
ΓΚΟΥΓΚΟΥΑ ΟΤΑΡΙ Δ.Σ.ΣΤΑΥΡΟΥ Ε1
228
ΛΛΕΣΑΙ ΝΤΙΑΝΑ Δ.Σ.ΣΤΑΥΡΟΥ Ε1
229
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ.Σ.ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤ1
230
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ.Σ.ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤ1
231
ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Δ.Σ.ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤ1
232
ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ Ε1
233
ΝΤΙΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ Ε1
234
ΤΡΥΦΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ Ε1
235
ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ Ε2
236
ΓΚΑΔΙΜΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ Ε2
237
ΔΕΛΗΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ Ε2
238
ΓΙΑΝΝΑΚΟΒΙΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ1
239
ΙΝΤΡΙΖΙ ΕΡΝΕΣΤΟ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ1
240
ΙΩΑΝΝΟΥ ΘΩΜΑΣ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ1
241
ΚΑΠΤΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ1
242
ΑΣΤΕΡΗΣ ΑΙΑΣ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ2
243
ΓΙΑΜΑΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ2
244
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ2
245
ΚΑΡΓΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ2
246
ΚΟΥΛΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ2
247
ΛΑΦΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ2
248
ΛΙΓΓΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ2
249
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ2
250
ΜΠΑΡΔΟΛΛΑΡΗ ΑΝΝΑ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ2
251
ΜΠΟΥΤΚΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ2
252
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ2
253
ΣΙΝΑΝΙ ΕΣΑ 1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ2
254
ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 3ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
255
ΣΑΡΑΦΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 3ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
256
ΦΩΤΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 3ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
257
ΨΑΡΡΑ ΔΑΝΑΗ 3ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
258
ΒΑΝΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
259
ΜΠΙΣΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
260
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 3ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
261
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
262
ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
263
ΝΑΤΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 6ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
264
ΤΣΕΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
265
ΤΣΙΑΝΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
266
ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ 6ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
267
ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
268
ΝΑΤΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 6ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
269
ΣΤΑΜΑΤΗ ΘΩΜΑΗ 6ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
270
ΤΣΙΡΗ ΕΛΕΝΗ 6ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
271
ΒΑΝΤΣΗΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ 7ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
272
ΚΕΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
273
ΜΠΛΙΑΤΚΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ 7ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
274
ΓΙΑΝΚΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 7ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
275
ΖΑΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 7ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
276
ΚΟΥΡΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
277
ΚΤΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 7ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
278
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ Ε1
279
ΔΗΜΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ Ε1
280
ΤΣΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ Ε1
281
ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 10ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
282
ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗ ΦΑΝΗ 10ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
283
ΝΑΤΣΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 10ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
284
ΛΙΣΥΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 10ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
285
ΝΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΕΦΡΑΙΜ 10ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
286
ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 10ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
287
ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Δ.Σ. ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ Ε1
288
ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Δ.Σ. ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ Ε1
289
ΤΣΙΧΛΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Δ.Σ. ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ Ε1
290
ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ Δ.Σ. ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ Ε2
291
ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ.Σ. ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ Ε2
292
ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Δ.Σ. ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ Ε2
293
ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Δ.Σ. ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ
294
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Δ.Σ. ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ
295
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ Δ.Σ. ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ
296
ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ.Σ. ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ
297
ΓΟΥΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ Δ.Σ.ΑΝΩ&ΠΑΛΑΙΟΥ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ Ε
298
ΔΗΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ.Σ.ΑΝΩ&ΠΑΛΑΙΟΥ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ Ε
299
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Δ.Σ.ΑΝΩ&ΠΑΛΑΙΟΥ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ Ε
300
ΓΑΙΤΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Δ.Σ.ΑΝΩ&ΠΑΛΑΙΟΥ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ
301
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ Δ.Σ.ΑΝΩ&ΠΑΛΑΙΟΥ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ
302
ΠEΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ.Σ.ΑΝΩ&ΠΑΛΑΙΟΥ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ
303
ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ.Σ.ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
304
ΔΗΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Δ.Σ.ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
305
ΚΑΤΑΚΑΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Δ.Σ.ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
306
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ Δ.Σ.ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ Ε
307
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Δ.Σ.ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
308
ΛΟΓΓΙΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Δ.Σ.ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
309
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ Δ.Σ.ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤ
310
ΓΙΑΝΝΑΚΑ ΟΛΓΑ Δ.Σ.ΚΟΠΑΝΟΥ Ε
311
ΚΥΡΑΠΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Δ.Σ.ΚΟΠΑΝΟΥ Ε
312
ΜΙΧΟΥ ΜΑΡΙΑ Δ.Σ.ΚΟΠΑΝΟΥ Ε
313
ΔΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ Δ.Σ.ΚΟΠΑΝΟΥ ΣΤ
314
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Δ.Σ.ΚΟΠΑΝΟΥ ΣΤ
315
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ Δ.Σ.ΚΟΠΑΝΟΥ ΣΤ
316
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΟΥΛΑ Δ.Σ.ΚΟΠΑΝΟΥ ΣΤ
317
ΚΩΣΤΕΛΙΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ Δ.Σ.ΚΟΠΑΝΟΥ ΣΤ
318
ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ Δ.Σ.ΚΟΠΑΝΟΥ ΣΤ
319
ΠΕΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ.Σ.ΚΟΠΑΝΟΥ ΣΤ
320
ΣΕΠΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ Δ.Σ.ΚΟΠΑΝΟΥ ΣΤ
321
ΚΙΤΣΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ Δ.Σ.ΜΑΡΙΝΑΣ-ΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΩΝ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ Ε
322
ΝΙΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ.Σ.ΜΑΡΙΝΑΣ-ΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΩΝ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ Ε
323
ΤΥΠΟΥ ΧΡΥΣΗ Δ.Σ.ΜΑΡΙΝΑΣ-ΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΩΝ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ Ε
324
ΘΕΟΔΩΣΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Δ.Σ.ΜΑΡΙΝΑΣ-ΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΩΝ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ
325
ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Δ.Σ.ΜΑΡΙΝΑΣ-ΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΩΝ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ
326
ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΪΟΣ Δ.Σ.ΜΑΡΙΝΑΣ-ΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΩΝ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ
327
ΚΙΤΣΑ ΙΩΑΝΝΑ 2ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ
328
ΤΟΛΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ
329
ΑΝΑΔΟΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ1
330
ΚΟΡΦΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 3ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ1
331
ΜΑΤΡΑΚΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 3ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ1
332
ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ2
333
ΡΙΓΓΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ 3ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ2
334
ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ2
335
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ2
336
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 4ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Ε1
337
ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟ 4ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Ε1
338
ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ ΠΑΝΔΩΡΑ 4ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Ε1
339
ΤΑΒΛΑΝΤΑΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ 4ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Ε2
340
ΧΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 4ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Ε2
341
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Ε2
342
ΑΛΜΠΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 4ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ1
343
ΓΚΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ1
344
ΓΚΙΑΤΑ ΜΑΡΘΑ-ΜΑΡΙΑ 4ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ1
345
ΖΕΡΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 4ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ1
346
ΚΑΛΟΜΕΝΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 4ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ1
347
ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 4ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ1
348
ΜΗΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 4ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ1
349
ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 4ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ1
350
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 4ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ1
351
ΜΠΑΛΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 4ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ2
352
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 4ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ2
353
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 4ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ2
354
ΔΕΜΟΥΡΤΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 7ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Ε
355
ΘΕΟΦΡΟΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 7ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Ε
356
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Ε
357
ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 7ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ
358
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 7ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ
359
ΜΟΥΛΓΚΕΤΣΙ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 7ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ
360
ΡΟΥΠΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 7ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΣΤ
361
ΖΑΡΚΑΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο Δ.Σ.ΜΕΛΙΚΗΣ Ε
362
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2ο Δ.Σ.ΜΕΛΙΚΗΣ Ε
363
ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2ο Δ.Σ.ΜΕΛΙΚΗΣ Ε
364
ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2ο Δ.Σ.ΜΕΛΙΚΗΣ ΣΤ
365
ΒΕΝΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο Δ.Σ.ΜΕΛΙΚΗΣ ΣΤ
366
ΚΟΚΟΒΙΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2ο Δ.Σ.ΜΕΛΙΚΗΣ ΣΤ
367
ΚΟΥΡΕΛΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥΛΑ-ΑΜΑΛΙΑ Δ.Σ.ΑΓΚΑΘΙΑΣ-ΚΥΨΕΛΗΣ Ε
368
ΜΠΑΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ Δ.Σ.ΑΓΚΑΘΙΑΣ-ΚΥΨΕΛΗΣ Ε
369
ΜΠΟΣΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Δ.Σ.ΑΓΚΑΘΙΑΣ-ΚΥΨΕΛΗΣ Ε
370
ΤΑΤΣΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ Δ.Σ.ΑΓΚΑΘΙΑΣ-ΚΥΨΕΛΗΣ Ε
371
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ.Σ.ΑΓΚΑΘΙΑΣ-ΚΥΨΕΛΗΣ ΣΤ
372
ΚΟΥΚΟΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ Δ.Σ.ΑΓΚΑΘΙΑΣ-ΚΥΨΕΛΗΣ ΣΤ
373
ΠΑΤΙΝΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ.Σ.ΑΓΚΑΘΙΑΣ-ΚΥΨΕΛΗΣ ΣΤ
374
ΧΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Δ.Σ.ΑΓΚΑΘΙΑΣ-ΚΥΨΕΛΗΣ ΣΤ
375
ΔΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Δ.Σ. ΚΛΕΙΔΙΟΥ Ε
376
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δ.Σ. ΚΛΕΙΔΙΟΥ Ε
377
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ.Σ. ΚΛΕΙΔΙΟΥ Ε
378
ΜΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ.Σ. ΚΛΕΙΔΙΟΥ Ε
379
ΠΕΡΗΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δ.Σ. ΚΛΕΙΔΙΟΥ Ε
380
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Δ.Σ. ΚΛΕΙΔΙΟΥ ΣΤ
381
ΚΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ.Σ. ΚΛΕΙΔΙΟΥ ΣΤ
382
ΣΑΚΑΡΕΚΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Δ.Σ. ΚΛΕΙΔΙΟΥ ΣΤ
383
ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Δ.Σ.ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ-ΑΡΑΧΟΥ Ε
384
ΚΟΥΝΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ.Σ.ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ-ΑΡΑΧΟΥ Ε
385
ΛΑΧΑΝΗ ΒΑΙΑ Δ.Σ.ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ-ΑΡΑΧΟΥ Ε
386
ΠΕΝΤΕΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ.Σ.ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ-ΑΡΑΧΟΥ Ε
387
ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ.Σ.ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ-ΑΡΑΧΟΥ Ε
388
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ.Σ.ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ-ΑΡΑΧΟΥ ΣΤ
389
ΚΟΡΟΥΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Δ.Σ.ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ-ΑΡΑΧΟΥ ΣΤ
390
ΤΣΟΥΡΒΑΛΟΥΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Δ.Σ.ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ-ΑΡΑΧΟΥ ΣΤ
391
ΓΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Δ.Σ. ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ Ε
392
ΝΤΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ.Σ. ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ Ε
393
ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Δ.Σ. ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ Ε
394
ΠΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δ.Σ. ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ Ε
395
ΓΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ Δ.Σ. ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ ΣΤ
396
ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΝΤΑΣ ΘΩΜΑΣ Δ.Σ. ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ ΣΤ
397
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ Δ.Σ. ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ ΣΤ
398
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ Δ.Σ.ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΣΧΟΙΝΑ Ε
399
ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ.Σ.ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΣΧΟΙΝΑ Ε
400
ΜΠΑΝΤΩΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.Σ.ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΣΧΟΙΝΑ Ε
401
ΧΑΡΙΖΙ ΗΡΑΚΛΗΣ Δ.Σ.ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΣΧΟΙΝΑ Ε
402
ΜΑΛΙΩΤΑ ΕΦΗ Δ.Σ.ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΣΧΟΙΝΑ ΣΤ
403
ΜΥΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Δ.Σ.ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΣΧΟΙΝΑ ΣΤ
404
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΖΩΗ Δ.Σ.ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΣΧΟΙΝΑ ΣΤ
405
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΒΙΡΑ Δ.Σ.ΝΗΣΙΟΥ Ε
406
ΔΑΡΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ.Σ.ΝΗΣΙΟΥ Ε
407
ΣΚΟΥΜΙΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Δ.Σ.ΝΗΣΙΟΥ Ε
408
ΣΚΟΥΜΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ.Σ.ΝΗΣΙΟΥ ΣΤ
409
ΤΣΙΤΟΥΡΑ ΑΝΘΗ Δ.Σ.ΝΗΣΙΟΥ ΣΤ
410
ΖΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ε
411
ΚΙΡΚΙΛΙΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ Δ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ε
412
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ Δ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ε
413
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΣΤ
414
ΚΙΡΚΙΛΙΑΝΙΔΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ Δ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΣΤ
415
ΚΥΤΟΥΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Δ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΣΤ
416
ΠΕΓΙΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΤΩ Δ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΣΤ

Ο Πρόεδρος Μιόγλου Στυλιανός
Ο Γεν. Γραμματέας Παντζαρτζίδης Αναστάσιος