Υδρονομείς Δήμου Αλεξάνδρειας: αναρτήθηκαν τα ονόματα των 35 προσληπτέων

Χωρίς κατηγορία

Από το Δήμο Αλεξάνδρειας αναρτήθηκαν τα ονόματα των 35 που προσλαμβάνονται με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, στην ειδικότητα ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ, για την περίοδο από 2 Μαΐου έως 15 Οκτωβρίου 2013.
Ανά Δημοτική Ενότητα του Δήμου Αλεξάνδρειας, τα ονόματα των προσληπτέων είναι τα ακόλουθα:

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ:


Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ
1 ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

2 ΚΕΣΙΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΖΑΡΟΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

3 ΡΟΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

4 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΕΟΣ:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ
1 ΓΚΡΕΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

2 ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

3 ΚΑΡΑΝΤΟΥΛΑΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΚΗΣ:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ
1 ΚΟΥΜΟΥΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

2 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

3 ΓΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

4 ΓΙΑΖΙΤΖΙΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

5 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

6 ΤΣΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

7 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

8 ΚΟΛΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

9 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

10 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

11 ΤΣΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

12 ΖΕΡΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

14 ΒΑΡΒΙΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

15 ΠΙΤΣΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

16 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΤΙΝ ΓΚΕΡΝΤ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

17 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

18 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΟΛΓΑ ΘΩΜΑΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

19 ΚΑΡΑΒΑΝΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

20 ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

21 ΚΙΣΤΟΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

22 ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ
1 ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

2 ΠΟΛΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

3 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

4 ΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

5 ΣΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013

6 ΣΕΒΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΥΕ ΥΔΡΟΝΟΜΕΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ
ΑΠΟ
02-05-2013
ΕΩΣ

15-10-2013