![](https://1.bp.blogspot.com/-WOZGhnEcnI0/TdCe9isaxOI/AAAAAAAAG8c/EuRdJNFOYYA/s1600/dsc.png)
Και τα “νέα” ότι τώρα που αυτός, επειδή άκουσε το πουλί του, οδεύει προς της φυλακής τα σίδερα θα μας έρθουν άλλοι χειρότεροι; (Αν αποδειχθούν ότι είναι αληθή αυτά για τα οποία κατηγορείται, μπορεί να “φάει” έως και 20 χρόνια).
Όμως προς τι η προσπάθεια αγιοποίησης και “φιλελληνισμού”; Αφού το παιχνίδι είναι σικέ από την αρχή ως το τέλος: είτε έτσι, είτε αλλιώς, όποιος και να ‘ρθει στη θέση του, πάλι χρεωμένοι και εξαρτημένοι θα είμαστε…