![](https://4.bp.blogspot.com/-SazZiufl5tg/TacExfPYtAI/AAAAAAAAGno/GCBR-SaFa3k/s1600/gkavardinas.png)
…ας τα έβαζε από την τσέπη του τα 270 ευρώ. Ή μήπως ο Δήμος στερείται Γραφείου Τύπου να ασχολείται, να ενημερώνει και στο τέλος να απαντά σε δημοσιεύματα ή εκπομπές;
Αλλά ας το δούμε διαφορετικά: αν δεν είχε εκλεγεί, θα τον πιάναμε στο στόμα μας; Δύσκολα! Δεν είναι ρε κακό την εποχή της γρήγορης διακίνησης της πληροφορίας να θέλει να ενημερωθεί ο άνθρωπος, μην τα παραλέμε. Αλλά Στρατηγέ μου, και εσείς εκείνο το “θα πρέπει να γνωρίζετε ότι ο Αντιδήμαρχος Γκαβαρδίνας Νικόλαος είναι από τις 06:00 π.μ. καθημερινά στο Δήμο και πρέπει να έχει στο γραφείο του τηλεόραση, ραδιόφωνο και Υπολογιστή” τι το θέλατε;
Μία απάντηση στο “Περί ραδιοφώνου, τηλεοράσεως και υπολογιστή”
την απάντηση που έδωσε την ενέκρινε ο Δημητριάδης? αλλά σιγά μη δώσει λογαριασμό ο Στρατηγός!!! ( θα πέσει πολύ γέλιο σύντομα)