![](https://1.bp.blogspot.com/_7u6pg4EMmVw/TPxuYvAfbOI/AAAAAAAAFQY/G7n6EZw5mvU/s200/therm.jpg)
Για την εβδομάδα που έρχεται η ανώτατη θερμοκρασία δεν προβλέπεται να ξεπεράσει τους 13°C (Τετάρτη και Πέμπτη) ενώ οι ελάχιστες θα πέσουν πάρα πολύ και θα κυμανθούν μεταξύ 2-4°C.
Για σήμερα Δευτέρα προβλέπεται συννεφιά από το μεσημέρι και μετά ενώ η θερμοκρασία δεν πρόκειται να ξεπεράσει τους 11°C. Επίσης οι μετεωρολόγοι προβλέπουν αέρα με την ελάχιστη δυνατή ταχύτητα.
Τα …κρύα έρχονται το Σάββατο, αφού η θερμοκρασία θα πέσει αισθητά και δεν πρόκειται να ξεπεράσει τους 4°C (ενώ η αισθητή από τον άνθρωπο θερμοκρασία θα είναι περίπου 2-4 βαθμούς χαμηλότερη).