![](https://2.bp.blogspot.com/_7u6pg4EMmVw/TRGgtbqXi6I/AAAAAAAAFds/Bxu4EPbV_Gg/s200/ks.png)
Τάδε έφη όχι Ζαρατούστρα αλλά Μιράντα Ξαφά, πρώην σύμβουλος του Μητσοτάκη, πρώην Αναπληρώτρια Εκτελεστική Διευθύντρια στο Διεθνές Νομισματικό Ταμείο (ΔΝΤ) και νυν εργαζόμενη σε Οίκο. Εμφανίστηκε το πρωί στον ΣΚΑΙ.
Παρεμπιπτόντως, τα κανάλια παίζουν από το πρωί μέχρι το βράδυ, με κάθε ευκαιρία, δεκάλεπτα με καλεσμένους που γνωρίζουν το θέμα αλλά δεν “βλέπουν” (ή μήπως δεν θέλουν να δουν;;; ) φως στο τούνελ, προτείνοντας πάντοτε τη συμμετοχή του ΔΝΤ και το ξεπούλημα των πάντων. Τελικά όντως η επανάληψη είναι η μητέρα της μάθησης και βοηθά στο να χωνέψουμε όλοι ότι τα μέχρι τώρα ληφθέντα μέτρα είναι απλά οδοντόκρεμες.