Μου το έστειλε φίλος αναγνώστης του blog, ο οποίος διάβασε το σχόλιο ανωνύμου αναγνώστη περί “γραμμής” που πορεύεται από αυτό. Θα πρέπει να είναι λέει η “γραμμή” του blog για τις επόμενες εκλογές. Συμφωνώ και επαυξάνω: τι διάολο; ή δίνουμε γραμμή ή δε δίνουμε!
Οπότε δείτε τι σας προτείνουν οι αναγνώστες – αλλά και το blog – να ψηφίσετε στις επόμενες εκλογές:
2 απαντησεις στο “ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΘΕΛΩ! ΜΕ ΧΙΟΥΜΟΡ ΠΟΥ ΤΑ ΣΠΑΕΙ!”
Αυτοδυναμία τώρα. Μόνο μην ίναι σαν τον Συνασπισμό και έχει πολλές συνιστόσες
πανέξυπνο !!!!!