Από αυτό το blog έχουμε πει πολλά για τον ΟΣΕ.
Σήμερα το σύνολο των ειδησεογραφικών sites αλλά και πολλά κανάλια ανέφεραν το ενδεχόμενο να αυξηθούν οι τιμές των εισιτηρίων στον Οργανισμό, με σκοπό να “μειωθεί” το έλλειμμα που φτάνει αισίως τα 10 δις ευρώ.
Εγώ πάντως θυμήθηκα πως έχω στην κατοχή μου ένα εισιτήριο μετ’ επιστροφής για την διαδρομή Πλατύ – Αλεξάνδρεια (σήμερα κοστίζει 1,40 ευρώ) από το μακρινό …
Σήμερα το σύνολο των ειδησεογραφικών sites αλλά και πολλά κανάλια ανέφεραν το ενδεχόμενο να αυξηθούν οι τιμές των εισιτηρίων στον Οργανισμό, με σκοπό να “μειωθεί” το έλλειμμα που φτάνει αισίως τα 10 δις ευρώ.
Εγώ πάντως θυμήθηκα πως έχω στην κατοχή μου ένα εισιτήριο μετ’ επιστροφής για την διαδρομή Πλατύ – Αλεξάνδρεια (σήμερα κοστίζει 1,40 ευρώ) από το μακρινό …
* Η θεώρηση στην πίσω όψη είναι της 7ης Αυγούστου του 1988.