Κατηγορίες
αθλητικά ΕΠΣ Ημαθίας ποδόσφαιρο

ΕΠΣ Ημαθίας – Β΄ κατηγορία: τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής (21/10/2018)

Στα παιχνίδια της 4ης αγωνιστικής ημέρας του πρωταθλήματος της Β’ κατηγορίας της ΕΠΣ Ημαθίας σημειώθηκαν τα ακόλουθα αποτελέσματα:

1ος Όμιλος
Α.Ε. Σχοινά – ΠΑΟ Παλατίτσια: 2-1
Ολυμπιακός Λουτρού – Αλιάκμων Νησελίου: 2-0
ΠΑΟ Κουλούρας – ΑΕΚ Καμποχωρίου: 3-1
Απόλλων Λυκογιαννης – Δόξα Λιανοβεργίου: 0-0
Θύελλα Σταυρού – Ατρόμητος Διαβατού: 0-0

2ος Όμιλος
Θύελλα Στεχήμαχου – Α.Σ. Γιαννακοχωρίου: 3-1
Ολυμπιακός Νάουσας – Αστέρας Τριποτάμου: 1-2
Α.Σ. Πατρίδας – Α.Σ. Νέας Γενεας: 2-2
Λευκάδια – Απόλλων Αγίου Γεωργίου: 1-0

Κατηγορίες
αθλητικά ΕΠΣ Ημαθίας ποδόσφαιρο

ΕΠΣ Ημαθίας – Β΄ κατηγορία: τα παιχνίδια της 4ης αγωνιστικής (21/10/2018)

Η συνέχεια του πρωταθλήματος της Β’ ερασιτεχνικής κατηγορίας της ΕΠΣ Ημαθίας για την περίοδο 2018-2019 δίδεται την Κυριακή 21 Οκτωβρίου, με τα παιχνίδια της 4ης αγωνιστικής ημέρας.

Στον 1ο Όμιλο θα διεξαχθούν τα ακόλουθα παιχνίδια:
Α.Ε. Σχοινά – ΠΑΟ Παλατίτσια
Ολυμπιακός Λουτρού – Αλιάκμων Νησελίου
ΠΑΟ Κουλούρας – ΑΕΚ Καμποχωρίου
Απόλλων Λυκογιαννης – Δόξα Λιανοβεργίου
Θύελλα Σταυρού – Ατρόμητος Διαβατού

Κατηγορίες
αθλητικά ΕΠΣ Ημαθίας ποδόσφαιρο

ΕΠΣ Ημαθίας – Β’ ερασιτεχνική: το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής ημέρας (14/10/2018)

Στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Β’ κατηγορίας της ΕΠΣ Ημαθίας, την Κυριακή 14 Οκτωβρίου 2018 είναι προγραμματισμένο να διεξαχθούν τα ακόλουθα παιχνίδια (ώρα έναρξης 16:00):

1ος Όμιλος:
Δόξα Λιανοβεργίου – ΠΑΟ Κουλούρας
Απόλλων Λυκογιαννης – Ολυμπιακός Λουτρού
ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΑΕ Σχοινά
Αλιάκμων Νησελίου – Θύελλα Σταυρού
ΠΑΟ Παλατίτσια – Ατρόμητος Διαβατού

Κατηγορίες
αθλητικά ΕΠΣ Ημαθίας ποδόσφαιρο

ΕΠΣ Ημαθίας – Β’ κατηγορία: ξεκινά το πρωτάθλημα (30/09/2018)

Την τελευταία ημέρα του Σεπτέμβρη ξεκινά το πρωτάθλημα της Β’ ερασιτεχνικής κατηγορίας της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ημαθίας.

Τα παιχνίδια των δυο ομίλων, που θα ξεκινήσουν στις 16:30, είναι τα ακόλουθα:

1ος όμιλος:
ΠΑΟ Κουλούρας – Ατρόμητος Διαβατού
Απόλλων Λυκογιαννης – ΠΑΟ Παλατίτσια
ΑΕΚ Καμποχωρίου – Αλιάκμων Νησελίου
Δόξα Λιανοβεργίου – Α.Ε. Σχοινά
Ολυμπιακός Λουτρού – Θύελλα Σταυρού