Ποιοι έμποροι και επαγγελματίες θα είναι στη λαϊκή της Αλεξάνδρειας στις 7 Νοεμβρίου

αγορά

Από το Δήμο Αλεξάνδρειας ανακοινώθηκαν τα ονόματα παραγωγών και επαγγελματιών που θα συμμετάσχουν στη λαϊκή αγορά της Αλεξάνδρειας που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 7 Νοεμβρίου 2020.

Στην ανακοίνωση διευκρινίζεται ότι σε κάθε λαϊκή αγορά από τους πωλητές (παραγωγοί και επαγγελματίες) που δραστηριοποιούνται σε αυτήν, σύμφωνα με την άδειά τους, συμμετέχουν πωλητές σε ποσοστό πενήντα τοις εκατό (50%), ανά κατηγορία πωλητών (κατηγορίες πωλητών: παραγωγοί και επαγγελματίες).

Παράλληλα, θα συμμετέχουν βάσει οριστικής τοποθέτησης στις θέσεις που έχουν ορισθεί. Στην λαϊκή αγορά του Σαββάτου 7 Νοεμβρίου θα συμμετάσχουν οι παραγωγοί που ο αριθμός θέσης είναι μονός, ενώ για τους παραγωγούς που θα συμμετάσχουν το επόμενο Σάββατο 14 Νοεμβρίου ο αριθμός θέσης θα είναι ζυγός. Στις τοποθετήσεις δε θα γίνει ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΕΚΛΙΣΗ.

ΣΕΙΡΑ Α’
ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ-ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΓΗΣ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1. ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ 1
2. ΠΑΡΑΣΧΟΣ 2
3. ΕΣΚΙΟΓΛΟΥ 3
4. ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗΣ 4
5. ΜΥΡΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5
6. ΜΠΑΛΤΖΗΣ 6
7. ΜΑΜΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ 7

ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ

8. ΠΡΟΒΑΤΙΔΗΣ 8
9. ΚΟΥΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 9
10. ΣΙΚΟΒΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10

ΣΕΙΡΑ Β’

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1. ΜΕΛΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1
2. ΒΑΣΙΛΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2
3. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 3
4. ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ 4
5. ΚΑΥΜΕΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 5
6. ΓΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 6
7. ΚΟΥΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 7
8. ΚΟΥΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8
9. ΜΠΑΜΠΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 9
10. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 10
11. ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11
12. ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12
13. ΔΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 13

ΣΕΙΡΑ Γ’

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1.
2. ΠΡΟΒΑΤΙΔΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ 2
3. ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3
4. ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 4
5.
6. ΚΟΣΕΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6
7. ΠΑΡΙΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7
8. ΚΡΙΒΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8
9. ΣΑΖΑΚΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 9
10. ΛΑΓΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 10
11. ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΕΝΙΑ 11
12. ΚΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 12
13. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 13

ΣΕΙΡΑ Δ’

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1. ΤΣΑΝΑΣΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1
2. ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2
3. ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 3
4. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ 4
5. ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5

ΣΕΙΡΑ Ε’

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1. ΑΤΣΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
2. ΧΑΛΑΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2
3. ΜΟΚΡΗΣ ΤΡΑΙΑΝΟΣ 3
4. ΣΙΚΟΒΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4
5. ΠΑΛΑΣΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 5

ΣΕΙΡΑ Ζ’

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1. ΜΕΧΜΕΤΟΓΛΟΥ-ΚΑΡΑΛΗ ΧΑΣΑΝ 1
2. ΜΕΧΜΕΤΟΓΛΟΥ-ΚΑΡΑΛΗ ΦΕΖΗ 2
3. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3
4. ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 4
5. ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 5
6. ΒΙΣΙΤΖΑΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 6
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 7
8. ΣΤΕΦΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 8
9. ΔΑΣΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 9
10. ΛΙΚΟΥΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ 10

ΣΕΙΡΑ ΑΚ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1.ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1
2.ΤΣΟΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2
3.ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΛΗΜΗΣ 3
4.
5.ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 5
6.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 6

ΣΕΙΡΑ ΒΚ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1.ΤΟΣΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1
2.
3.ΜΠΑΜΠΟΥΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 3
4.ΞΗΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4
5.ΧΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5
6.ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 6
7.ΜΠΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 7

ΣΕΙΡΑ ΓΚ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1
2. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2
3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 3
4. ΝΤΙΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥΛΑ 4
5.
6. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6
11. ΜΑΛΑΜΙΔΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ -ΠΕΡΙΦΡΑΞΗΣ 11
12.ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ >> 12

Μη χάνετε τίποτε, συνδεθείτε με την Περισκόπηση σε facebook, twitter, youTube, instagram.