ποδόσφαιρο Α Κατηγορία ΕΠΣ Ημαθίας

ΕΠΣ Ημαθίας: το πρόγραμμα των αγώνων των κατηγοριών Α και Β (2019/2020)

αθλητικά ΕΠΣ Ημαθίας ποδόσφαιρο

Το πρόγραμμα των αγώνων των κατηγοριών Α και Β για την περίοδο 2019/2020 είναι το ακόλουθο:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –

2η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: –

3η αγωνιστική
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –

4η αγωνιστική
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: –
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –

5η αγωνιστική
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –

6η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –

7η αγωνιστική
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –

8η αγωνιστική
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –

9η αγωνιστική
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –

10η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –

11η αγωνιστική
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: –

12η αγωνιστική
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: –

13η αγωνιστική
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: –
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –

14η αγωνιστική
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –

15η αγωνιστική
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –

16η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: –

17η αγωνιστική
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –

18η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –

19η αγωνιστική
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –

20η αγωνιστική
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –

21η αγωνιστική
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: –
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –

22η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –

23η αγωνιστική
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: –
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –

24η αγωνιστική
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –

25η αγωνιστική
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –

26η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –

27η αγωνιστική
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –

28η αγωνιστική
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –

29η αγωνιστική
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: –

30η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: –


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ: –
Ολυμπιακος Λουτρου – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: –
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: –
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΑΕΚ Καμποχωρίου: –
ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –

2η αγωνιστική
ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: –
ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: –
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: –
ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: –
ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Ολυμπιακος Λουτρου: –

3η αγωνιστική
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: –
Ολυμπιακος Λουτρου – ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ: –
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΑΕΚ Καμποχωρίου: –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ: –

4η αγωνιστική
ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: –
ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: –
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: –
Ολυμπιακος Λουτρου – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: –
ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ: –

5η αγωνιστική
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: –
ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – Ολυμπιακος Λουτρου: –
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: –
ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ: –

6η αγωνιστική
ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – ΑΕΚ Καμποχωρίου: –
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –
Ολυμπιακος Λουτρου – ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ: –
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: –

7η αγωνιστική
ΑΕΚ Καμποχωρίου – Ολυμπιακος Λουτρου: –
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ: –
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: –
ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: –
ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: –

8η αγωνιστική
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ: –
Ολυμπιακος Λουτρου – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: –
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ: –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΑΕΚ Καμποχωρίου: –
ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: –

9η αγωνιστική
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –
ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: –
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: –
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – Ολυμπιακος Λουτρου: –
ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕΚ Καμποχωρίου: –

10η αγωνιστική
ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: –
ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ: –
ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: –
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – Ολυμπιακος Λουτρου: –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: –

11η αγωνιστική
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΑΕΚ Καμποχωρίου: –
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ: –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: –
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ: –
Ολυμπιακος Λουτρου – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –

12η αγωνιστική
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: –
ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – Ολυμπιακος Λουτρου: –
ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: –
ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: –
ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: –

13η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΑΕΚ Καμποχωρίου: –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ: –
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: –
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – Ολυμπιακος Λουτρου: –
ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –

14η αγωνιστική
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: –
ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕΚ Καμποχωρίου: –
Ολυμπιακος Λουτρου – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: –
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: –
ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ: –

15η αγωνιστική
ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ: –
ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: –
ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ – Ολυμπιακος Λουτρου: –
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: –
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: –

16η αγωνιστική
Ολυμπιακος Λουτρου – ΑΕΚ Καμποχωρίου: –
ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: –
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ: –
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –

17η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: –
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – Ολυμπιακος Λουτρου: –
ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: –
ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: –
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –

18η αγωνιστική
ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: –
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ: –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: –
Ολυμπιακος Λουτρου – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: –
ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ: –


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: –
ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: –
ΛΕΥΚΑΔΙΑ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –

2η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –
ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ: –
ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: –

3η αγωνιστική
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΛΕΥΚΑΔΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ: –

4η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: –
ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: –
ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ: –

5η αγωνιστική
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: –

6η αγωνιστική
ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: –
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ: –
ΛΕΥΚΑΔΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: –

7η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: –
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: –
ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –
ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ: –

8η αγωνιστική
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΛΕΥΚΑΔΙΑ – ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: –
ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: –

9η αγωνιστική
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: –
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –
ΛΕΥΚΑΔΙΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: –
ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: –

10η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: –
ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ: –

11η αγωνιστική
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: –
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: –
ΛΕΥΚΑΔΙΑ – ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ: –

12η αγωνιστική
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: –
ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ: –
ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –
ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: –

13η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΛΕΥΚΑΔΙΑ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: –
ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ – ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ: –

14η αγωνιστική
ΛΕΥΚΑΔΙΑ – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: –
ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: –
ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ: –

15η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ: –
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –

16η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: –
ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ: –
ΛΕΥΚΑΔΙΑ – ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ: –

17η αγωνιστική
ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: –
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: –
ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ: –

18η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ: –

Μοιραστείτε, κοινοποιήστε ή τυπώστε την ανάρτηση: