Το πλήρες πρόγραμμα των πρωταθλημάτων της Α’ και Β´ Ερασιτεχνικής της ΕΠΣ Ημαθίας

Την Τετάρτη 29 Αυγούστου πραγματοποιήθηκε από την Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ημαθίας, σε αίθουσα του ξενοδοχείου “Αιγές” στη Βέροια, η κλήρωση των πρωταθλημάτων της Α’ και Β’ ερασιτεχνικής κατηγορίας καθώς και του κυπέλλου ερασιτεχνών για την αγωνιστική περίοδο 2018-19.

Το πλήρες πρόγραμμα των αγώνων του πρωταθλήματος της Α’ ερασιτεχνικής κατηγορίας είναι το ακόλουθο:

1η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας Πλατέος – ΦΑΣ Νάουσα:
Εθνικός Κλειδίου – ΓΑΣ Ροδοχωρίου:
Φίλιππος Μελίκης – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας:
Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας – Α.Ο. Μαρίνας:
Α.Ε. Χαρίεσσας – Ένωση Αποστόλου Παύλου:
Κεραυνός Επισκοπής – Μέγας Αλεξάνδρος Τρικάλων:
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΓΑΣ Κοπανός:
Αχιλλέας Νάουσας – Άρης Παλαιοχωρίου:

2η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –

3η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: –
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –

4η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –

5η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: –
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –

6η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: –

7η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: –
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: –
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –

8η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –

9η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: –
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: –

10η αγωνιστική
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: –

11η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –

12η αγωνιστική
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –

13η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: –

14η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: –

15η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –

16η αγωνιστική
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –

17η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –

18η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –

19η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: –
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –

20η αγωνιστική
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: –

21η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: –
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –

22η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –

23η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –

24η αγωνιστική
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –

25η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –

26η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –

27η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –

28η αγωνιστική
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –

29η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: –
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: –
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: –
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –

30η αγωνιστική
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: –
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: –
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: –
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: –
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: –
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: –

—————————————————————————————

Το πλήρες πρόγραμμα των αγώνων του πρωταθλήματος του πρώτου ομίλου της Β’ ερασιτεχνικής κατηγορίας είναι το ακόλουθο:

1η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: –
ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ: –
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: –
Ολυμπιακος Λουτρου – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: –

2η αγωνιστική
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
Ολυμπιακος Λουτρου – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: –
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ: –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΑΕΚ Καμποχωρίου: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: –

3η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ – Ολυμπιακος Λουτρου: –
ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: –
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: –
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: –

4η αγωνιστική
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: –
Ολυμπιακος Λουτρου – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΕΚ Καμποχωρίου: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: –

5η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΑΕΚ Καμποχωρίου: –
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: –
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: –
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – Ολυμπιακος Λουτρου: –

6η αγωνιστική
Ολυμπιακος Λουτρου – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: –
ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: –
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: –

7η αγωνιστική
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Ολυμπιακος Λουτρου: –
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΕΚ Καμποχωρίου: –

8η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
ΑΕΚ Καμποχωρίου – Ολυμπιακος Λουτρου: –
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: –

9η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: –
Ολυμπιακος Λουτρου – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ: –
ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: –

10η αγωνιστική
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – Ολυμπιακος Λουτρου: –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: –
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ – ΑΕΚ Καμποχωρίου: –

11η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: –
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – Ολυμπιακος Λουτρου: –
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: –
ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: –

12η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: –
Ολυμπιακος Λουτρου – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: –
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΑΕΚ Καμποχωρίου: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ: –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: –

13η αγωνιστική
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: –
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ – Ολυμπιακος Λουτρου: –
ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: –

14η αγωνιστική
ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: –
Ολυμπιακος Λουτρου – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: –

15η αγωνιστική
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – Ολυμπιακος Λουτρου: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: –
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΑΕΚ Καμποχωρίου: –
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ: –

16η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: –
Ολυμπιακος Λουτρου – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: –
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: –
ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: –

17η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: –
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: –
Ολυμπιακος Λουτρου – ΑΕΚ Καμποχωρίου: –
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ: –
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: –

18η αγωνιστική
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: –
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – Ολυμπιακος Λουτρου: –
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΑΕΚ Καμποχωρίου: –
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: –

————————————–
Το πλήρες πρόγραμμα των αγώνων του πρωταθλήματος του δεύτερου ομίλου της Β’ ερασιτεχνικής κατηγορίας είναι το ακόλουθο:

1η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννακοχωριου – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: –
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: –

2η αγωνιστική
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ Γιαννακοχωριου: –
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΛΕΥΚΑΔΙΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: –
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: –

3η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννακοχωριου – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: –
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ: –

4η αγωνιστική
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ – ΑΣ Γιαννακοχωριου: –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: –
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: –
ΛΕΥΚΑΔΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: –

5η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννακοχωριου – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: –
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: –
ΛΕΥΚΑΔΙΑ – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: –

6η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ – ΑΣ Γιαννακοχωριου: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ: –
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: –

7η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννακοχωριου – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: –
ΛΕΥΚΑΔΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: –
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: –

8η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΣ Γιαννακοχωριου: –
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ: –
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: –

9η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννακοχωριου – ΛΕΥΚΑΔΙΑ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: –
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: –
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: –

10η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΣ Γιαννακοχωριου: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: –
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: –
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: –

11η αγωνιστική
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: –
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ: –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: –

12η αγωνιστική
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΑΣ Γιαννακοχωριου: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΛΕΥΚΑΔΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: –

13η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννακοχωριου – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: –
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: –

14η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΣ Γιαννακοχωριου: –
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: –
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: –
ΛΕΥΚΑΔΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: –

15η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννακοχωριου – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: –
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ: –

16η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΣ Γιαννακοχωριου: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: –
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: –
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ: –

17η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννακοχωριου – ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: –
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: –
ΛΕΥΚΑΔΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: –

18η αγωνιστική
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΑΣ Γιαννακοχωριου: –
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: –
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: –

19η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννακοχωριου – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: –
ΛΕΥΚΑΔΙΑ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: –
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: –
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –

20η αγωνιστική
ΛΕΥΚΑΔΙΑ – ΑΣ Γιαννακοχωριου: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: –
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –

21η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννακοχωριου – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: –
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: –
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: –
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: –

22η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: –
ΛΕΥΚΑΔΙΑ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: –
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: –
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: –
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: –

 

 

ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ: